!proměna! 100dní

14. května 2013 v 20:54
Takže plná odhodlábí jsem se rozhodla jspolu s http://tesh-my-dream.blogspot.cz/- zahájit proměnu za 100 dní. Není to žádný začnu od zejtra a podobně, chci trvalou změnu! Prostě mám už plný zuby těch svejch šokoláádiček, brámbůůrků a podobně. Sama cejtím, že tohle pro moje tělo není to dobrý. Tak proč o tom jenom víst planý řeči a nezměnit to? Jsem pevně,ale vážně pevně rozhodnutá s tím něco províst, hned teď! Za těch 100 dní chci prostě úplně překopat svůj životní styl - teda kromě sportu, s jedinou změnou a to, že i mimo tréninky budu chodit pravidelně běhat. Tahle proměna není tak úpně s cílem zhubnutí, ale spíš za účelem zformování postavy a hlavně za cílem lepšího života!
Jinak jsem se u http://tesh-my-dream.blogspot.cz/ dozvěděla, konkrétně v tomto článku http://tesh-my-dream.blogspot.cz/2013/05/promena-2102.html, že do proměny jdou i další holky blogerky :) V blogování jsem nováček, ale na jejich blogy mě zaujaly a určitě je budu sledovat!:)
Na závěr pořádná dávka motivace! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tesh Tesh | E-mail | Web | 14. května 2013 v 22:47 | Reagovat

Ta stovka se píše líp než 102, že???? :D No, jsem také stoprocentně rozhodnutá a strašně moc ti držím palce... já musím zhubnout a potom začít tvarovat :)) Tay chci svaly!! :D :) Krásná motivace!!!

2 Tezz♥ Tezz♥ | 15. května 2013 v 14:43 | Reagovat

Jojo,máš pravdu!:D 100 je takový kulatější :D Já jsem taky stopro rozhodnutá! Já tam nějakou vrstvu tuku taky mám, ale myslím,že se změnou životního
stylu,stravování, půjde dolů sama !:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama